Курс доллара
Средний
НБУ
Приват
Проминвест
Аваль
Ощадбанк
Конвертер

Київ, посунься. Ірпінь хоче в два рази розширити свої кордони.

Депутати міської ради Ірпеня під Києвом мають намір незаконно змінити межі міста з 1724 га до 3705 га.

Про це стало відомо з проектів відповідних рішень міськради, які оприлюднило регіональне ІА "Погляд", - ukranews.com.
За даними видання, відповідна сесія міськради, на якій буде розглянуто питання про розширення меж міста, запланована на 14 березня.

При цьому, як відзначають журналісти, на офіційному сайті міськради оголошення про проведення сесійного засідання з'явилося лише в середу. У заздалегідь оприлюдненому порядку денному всього 6 питань, серед яких немає проекту змін меж міста. Однак ряд опозиційних депутатів оприлюднили надані їм напередодні апаратом міськради проекти рішень, згідно з якими порядок денний розширений з 6 до 127 питань.

Місцева мешканка, активістка Неля Лавровська переконана, що на сесії планується чергове порушення закону від депутатів - прийняття рішення про розробку проекту землеустрою на зміну меж міста Ірпінь.

"Згідно із законом, проекти рішень сесії та її порядок денний повинні оприлюднювати за 20 днів до їх прийняття - щоб громада могла ознайомитися з ними і заздалегідь взяти участь у безпосередньому прийнятті рішення. В. о. міського голови - секретар ради Анастасія Попсуй, як і колишній секретар ради Юрій Денисенко, не оприлюднюють проекти рішень взагалі, тільки розсилають їх депутатам за 2-3 дні до проведення сесії", - зазначає Лавровська.

Видання нагадує, що зміна кордонів територій місцевого самоврядування не може здійснюватися без попереднього з'ясування думки населення щодо відповідних територій шляхом проведення референдуму, якщо це дозволяється законом. За інформацією журналістів, до переліку земель, які потраплять під розширення, мають увійти і землі на заплаві річки Ірпінь, які влада запланувала незаконно забудувати згідно із скандальним Генпланом.

Нагадаємо, раніше ряд народних депутатів ініціювали у парламенті проект постанови про проведення дострокових виборів міської ради та міського голови Ірпеня.

У місті регулярно нападають на активістів, які протестують проти незаконної забудови заплави річки Ірпінь.

Як з'ясували журналісти, практично жоден державний орган незаконну забудову заплави не погоджував.

janus.ua

 14-03-2019

Обсудить с читателями 


Читайте также:

Другие рубрики сайта:

    - Архитектурная мозаика
    - Книжная полка
    - Лента закона
    - Стоит задуматься
    - Страницы истории
    - Удивительное рядом
    - Улыбнемся 

 
 
 
 
 
Охтень Татьяна Леонидовна

 Частный нотариус
 Свидетельство № 5332

 01034, г.Киев, ул. О.Гончара, 40

Время работы:
  Пн.- Пт. с 10-00 до 17-00;
  Сб.,Вс.- по договоренности.

  Тел.:
     044 235-20-35
     050 331-66-81
     093 288-02-07

  E-mail:tatokhten@rambler.ru
 
 
Оценка недвижимости
 
  Гоцманюк Александр
  Александрович
 
  Свидетельство
  МФ №6587 от 13.12.2008 г.

  Тел.:
     044 278-10-18
     093 538-28-58

 

"Летучий корабль" Фрэнка Гэри Архитектор Фрэнк Гэри по заказу холдинга LVMH и его руководителя, Бернара Арно, построил недалеко от Булонского леса здание фонда «Луи Виттон», в котором предусмотрено не только проведение выставок, но и иная культуртрегерская деятельность: концерты,...  подробнее 19.05.2019 21:19
 
Нью-йоркские дизайнеры напечатали лучший дом для жизни на Марсе . Нью-йоркское агентство дизайна и архитектуры AI SpaceFactory выиграло у NASA 500 тыс. долларов, напечатав на 3D-принтере дом для жизни на Луне или Марсе. Конкурс продлился четыре дня. Задача участников состояла в...  подробнее 14.05.2019 15:30
 
Самые необычные отели мира Раньше отели считались лишь местом, где можно скоротать ночь, однако такой стереотип уже давно в прошлом. Сегодня хозяева отелей пытаются выделится среди остальных, привлечь к себе больше клиентов и делают всё, чтобы даже их здание само по себе считалось...  подробнее 16.04.2019 20:57
 
(C) Мастер недвижимости «Янус», 2010